kadernictvo, kosice

salon krasy penelope

farbenie

strihanie

ucesy

predlzovanie vlasov

strih podla

lacne, kvalitne

Nadpis

Novinka v salóne - OLAPLEX !


Obnovuje rozbité väzby vo vlasoch a chráni ich počas chemického procesu (farbenie,melírovanie,odfarbovanie,či preparácia) aj po ňom.Možnosť použiť aj ako samostatnú kúru.Bez silikónov a minerálnych olejov.Vhodný na každý typ vlasov.Cena už od 15 € 
(pripočítava sa k cene úkonu).
Predĺžovanie vlasov metódou Tv-Stripe:


Šetrnejší a menej viditeľný spôsob predĺženia vlasov,vyrába sa z 100% ľudských vlasov v rozličných dĺžkach a 24 základnych farebných odtieňoch.


-bez tepelnej úpravy

-bez keratínových spojov

-bez použitia mikroringov

-bez efektu napramienkovaných vlasov

-bez používania špeciálnej kozmetiky


TV-stripe je 50cm dlhý a 4mm široký tyl,do ktorého sú vlasy ručne vpichované.Toto množstvo je rovnaké ako pri použití 120 ks prameňov pri keratínovej metóde.


-napája sa len pomocou špeciálnej háčkovky

-spoj je takmer neviditeľný a prirodzený

-poskytuje väčší komfort pri nosení

-nezaťažuje a nepoškodzuje korienky vašich vlasov

-nedochádza k skráteniu dľžky vlasov pri prepájaní

-vhodné aj pre zákaníčky s jemnými a riedkymi vlasmi


Nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť ani špeciálnu kozmetiku.Základom je,aby boli vlasy umývané v záklone a po umytí vždy dôkladne rozčesané,na noc sa odporúča zapliesť vlasy do vrkoča,nieje to však podmienkou.Samozrejme že tak ako o svoje aj o predĺžené vlasy sa treba dobre starať,aby ich lesk a kvalita vydržala čo najdlhšie.


 


 

Brazílsky keratín teplou metódou za najlepšiu cenu ! 

 

Brazílsky keratín za tepla vlasy čiastočne narovná na niekoľko týždňov,uhladí (záleží od zvlnenia vlasu a od toho,ako často sa vlasy po BK umývajú) a ozdraví po dobu 2 až 3 mesiacov.Molekuly keratínu sa zažehľuju keramickou žehličkou s najvyššou teplotou 230 stupňov,ktorá aktivuje keratín a zabezpečí jeho dlhodobé pôsobenie vo vlase.Je vhodný pre suché,krepovité,chemicky namáhané-poškodené vlasy.

 

 Výsledok:Vlasy sú zdravé,lesklé,hebké,vlas sa spevní a jeho povrch sa uzatvorí,obnovuje elasticitu vlasov,nedochádza k rozpadu a členeniu proteínu,vlasy nekrepovatejú.

 

Cena -     1ml keratínu- 1 €

Orientačný cenník:-50 € - krátke vlasy

                              - 80 € - polodlhé vlasy

                              -150€- dlhé,husté-menej poškodené vlasy

Použité množstvo keratínu sa odvíja od poškodenia,dĺžky a hustoty vlasov.

 

Po aplikácií keratínu vlasy nieje možné 3 dni umývať,používať stylingové prípravky a zopínať vlasy gumičkami či sponkami.Farbenie vlasov je možné 2 týždne pred/po keratíne,či v deň aplikácií keratínu.

 

Po ošetrení vlasov je potrebné používanie bezsulfatového šampónu na domáce ošetrenie,aby účinky keratínu boli viditeľné čo najdhšie.Šampón je možné zakúpiť v našom salóne.

 

 


 

Ponúkame Vám, tiež BRAZíLSKY KERATíN STUDENOU METÓDOU - hĺbková regenerácia a obnova vlasovej štruktúry!

 

Kúra pozostáva zo šampónu,masky zažehľovanou ultrazvukovou žehličkou a kondicionéru - všetky prípravky špeciálne určené na brazílsky keratín studenou metódou.

 

Vlasy NENAROVNÁVA ,kúra sa vykonáva ultrazvukovou žehličkou,ktorá pomáha pri zoceleni vonkajšej štruktúry vlasu a zaistí až 60% absorpciu výživy do vlasu.

 

Brazílsky keratín studenou metódou je vhodný pre kučeravé,zvlnené,ale aj rovné vlasy(hlavne ak sa nechcete vzdať svojich prirodzených vĺn),vlasy chemicky upravované/poškodené.Výhodou je,že s umývaním nemusíte čakať 3 dni (ako pri brazílskom keratíne za tepla),vlasy sa po keratíne vymývajú,no keratín vo vlase ostáva niekoľko dní/týždňov (záleží od kvality,štruktúry vlasov a od toho,ako často sa vlasy po keratíne umývajú).Kúru je vhodné aplikovať opakovane.

 

 

Objednávky a informácie na tel.č. : 0904 045 123

 

facebook.com/saloonpenelope